כיצד לבחור שעוני נוכחות למקום העבודה

תיקון מספר 24 לחוק הגנת השכר אשר נכנס לתוקפו במהלך שנת 2009, מחייב את כלל המעבידים במשק הישראלי בביצוע פעולות רישום מדויקות ומפורטות של שעות העבודה של עובדיהם. אחת מהשיטות היעילות והנפוצות ביותר לרישום מסודר ומדויק של שעות העבודה היא באמצעות שעוני נוכחות.

בעשורים האחרונים, תחום שעוני הנוכחות משלב בתוכו מגוון רחב של מערכות נוכחות ממוחשבות לצד מערכות נוכחות מתקדמות הפועלות באמצעות טכנולוגיה ביומטרית לזיהוי פנים ו/או טביעות אצבע.

ההיצע ההולך וגדל של מערכות הנוכחות המודרניות מחייב אתכם לבחור בקפידה את סוג המערכת הנדרשת לכם וזאת בהתאם לאופיו של מקום העבודה וצרכיו.

ציוד לכיבוי אש

חשוב שבכל בית עסק ובמבני מגורים יהיה ציוד לכיבוי אש או שריפה.
התפשטות אש במבני המגורים או במקומות ציבוריים כגון חנויות, משרדים וכיו"ב מתרחשות לרוב בשל דליקת חומרים מוצקים. החומרים הדליקים ביותר הם עץ-רהיטים, פרקטים, חיפויי קירות ועוד, טקסטיל – ריהוט מרופד, וילונות, שטיחים, ניירות - מסמכים, עיתונים ספרים ועוד , וחומרים פלסטיים - אביזרים דקורטיביים, מזרנים, אריזות למיניהן וכיו"ב.

איך לבחור מנעולן ?

אחד השירותים היותר מבוקשים כיום הם שירותיו של מנעולן שכן הוא מטפל בקשת נרחבת של בעיות, החל מבעיות קלות של שכפול מפתחות לבית או לרכב, דרך בעיות תחזוקה שוטפות של דלת הבית, פריצה לבתים כתוצאה מאובדן מפתח הבית ועוד. כאשר אנו מצלצלים למנעולן ולפני שאנו בוחרים אחד לביצוע עבודות כאלה ואחרות עלינו לוודא מספר פרטים שכן אלו הן עבודות רגישות שאנו רוצים להיות בטוחים שמי שמטפל לנו בדלת הבית הינו המקצוע הטוב ביותר, הן מבחינה מקצועית והן מבחינת יושר. 

ימי הולדת – אירוע משמח בכל גיל ולכל אחד

יום הולדת זה תמיד סיבה משמחת מאוד. יום ההולדת של כולנו מתרחש רק פעם בשנה. לא משנה אם אנחנו בני שלוש או שני שלושים או בני שישים תמיד היום הולדת שלנו הוא אירוע אליו אנחנו מצפים. חגיגת יום הולדת היא ההזדמנות שלנו לחגוג ביחד עם כל האנשים שאנחנו אוהבים את החיים שלנו. חגיגית החיים היא אירוע משמח שגורם לנו להביט אחורה ולדעת – הנה גדלנו בשנה ואנחנו יכולים להיות גאים בעצמנו ושמחים מאוד. ימי הולדת הם בהחלט נקודת ציון חשובה בחיים שלנו.

דילים וחבילות נופש בחו"ל - מה עדיף ומה ההבדל?

בעת חיפוש אחר חבילות נופש בחו"ל עולים פעמים רבות גם מושגים נוספים כמו למשל "דילים לחו"ל" או חבילות טיסה. אנשים רבים לא מודעים להבדל בין דילים לחו"ל לבין חבילות נופש בחו"ל ולשם כך נועד המאמר הבא, לשים את ההבדל בין דילים לחבילות, להסביר מה יש לבחון בכל אחד מהם וכן לבדוק מה הכי מתאים לכם, כאשר בסופו של דבר אתם תצטרכו להסתכל על היתרונות והחסרונות השונים ולהחליט כיצד הכי נוח לכם לבלות בחו"ל.

מהם דילים לחו"ל?

דילים וחבילות לערוצי טלוויזיה

השידור הטלוויזיוני בישראל נחלק למעשה לשלוש קבוצות שונות: השידור הממלכתי, השידור המסחרי וערוצי הצפייה בתשלום. השידור הממלכתי הינו שידורי הטלוויזיה של ערוץ אחד, השידורים ממומנים ע"י כספים המגיעים מאגרת הטלוויזיה ונגבים מכל בית אב בישראל. השידור המסחרי הינם ערוץ 2 וערוץ עשר אשר אינם ממומנים מכספי רשות השידור אלה מכספים המגיעים מחברות המפרסמות בערוצים אילו. ואילו בין חבילות הערוצים בתשלום הרי שאנו מדברים על חברות יס או הוט אשר משדרות למעשה למנויים אשר משלמים דמי צפייה חודשיים עבר צפייה בתכנים של יס או הוט.

מה נבחר? יס או הוט?

קניית מדפסות לעסקים

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר פותחים עסק חדש, הוא לבצע רכישה מושכלת של כל ציוד המחשוב לחברה. אין היום עסק שיכול לתפקד ללא ציוד מחשוב מתקדם ואיכותי, שיותאם לו במיוחד לפי צרכיו.
כאשר מחפשים ציוד מחשוב למשרד החדש חשוב מאוד להיעזר באנשי מקצוע רציניים. אם יש אחראי מחשוב בחברה, כדאי להטיל עליו את כל נושא הרכש ואם אין בעל תפקיד כזה, מומלץ לחפש ייעוץ מקצועי חיצוני. יש כל כך הרבה סוגים של מחשבים וציוד היקפי בשוק ורק מי שמבין בתחום יכול להתאים באמת את מה שכל עסק צריך לפי מאפייניו השונים.

סליקה בחניות וירטואליות

כל בעל אתר המפעיל חנות וירטואלית מקדיש מחשבה לקביעת אפשרויות התשלום אותן יציג בפני הלקוחות. היום, שימוש בכרטיסי אשראי הוא הדרך היעילה והנפוצה ביותר לבצע תשלומים ברשת האינטרנט. בתקופה בה כל אדם בוגר מחזיק לפחות בכרטיס אשראי אחד, מערכות הסליקה המתבססות על שימוש בכרטיסי אשראי הן הבחירה המועדפת על רוב הלקוחות ורוב בעלי העסקים. תשלום בכרטיסי אשראי נוח לבעל האתר וללקוח, חברות האשראי מצדן מעודדות את השימוש בכרטיסי האשראי ומאשרות שימוש במערכות לסליקה תוך הקפדה על רמת אבטחה הולמת.

כיצד ניתן לגבות תשלומים ברשת האינטרנט?

האם לרוץ לקנות פלייסטיישן 4 או להמתין לדילים?

בשעה טובה ומוצלחת, קונסולת המשחק החדשה מבית סוני, הלא היא פלייסטיישן 4 יצאה לא רק לאוויר העולם - אלא כעת אפשר לקנות אותה גם בישראל, באופן מסודר, דרך היבואנים הרשמיים. הקונסולה עצמה רשמה לא ספק היסטוריה, שכן עברו לא פחות משבע שנים מהיום שבו הושק פלייסטיישן 3, ועד ליום שבו השוקה המערכת החדשה מהדור הרביעי. אז לצד כל הרעש והצלצולים, עולה שאלה פשוטה מאד - האם לקנות פלייסטיישן 4 כבר עכשיו, או שכדאי לחכות למבצעים והדילים?

גאדג'טים רוכשים רק ברשת!

אם אתם מחפשים גאדג'טים מיוחדים במינם, כבר אין יותר שום צורך לשוטט בין חנויות, הדרך הטובה, הקלה, הפשוטה והנוחה היא למצוא גאדג'טים באמצעות גלישה ברשת. תתפלאו לדעת כמה חנויות גאדג'טים יש וכמה מוצרים מוצעים לקנייה, הבחירה היא בהחלט לא קלה, אבל אם מישהו מבני המשפחה או החברים חוגג יום הולדת או כל אירוע משמח אחר, גאדג'טים הם משהו שכל אחד יאהב לקבל, במיוחד אלה שיש להם כבר את הכל.

איך מוצאים חנות ברשת?

עמודים